DarkCameo.pl

 

 ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE W SKLEPIE DARKCAMEO

 

"Zamówienie Indywidualne" należy rozumieć, jako zamówienie odzieży lub akcesoriów, których sklep DarkCameo nie posiada w swoim asortymencie lub które w danym momencie zostały wyprzedane w sklepie i zostaną sprowadzone od naszych dostawców na życzenie zamawiającego w określonym terminie. 


ZALETY ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCH I DOSTĘPNOŚĆ

MODELI ODZIEŻY I AKCESORIÓW

Dzięki zamówieniom indywidualnym, Klient ma możliwość szerokiego wyboru spośród całego lub większości asortymentu dostawców lub producentów sklepu DarkCameo (Kreepsville 666, Hell Bunny, Spin Doctor, Mercy, Living Dead Souls). 

Sklep DarkCameo nie może zagwarantować realizacji złożonych zamówień. W momencie składania zamówienia u producenta może nastąpić sytuacja, w której niektóre modele mogą być w danej chwili niedostępne. Sklep DarkCameo nie ma dostępu do stałego monitorowania stanów magazynowych producenta.

 W przypadku braku zamówionego przez Klienta produktu, pieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie na konto Klienta.

PŁATNOŚCI PRZY ZAMÓWIENIACH INDYWIDUALNYCH

Jednym z warunków przyjęcia zamówienia przez sklep DarkCameo jest wpłacanie zaliczki na zamówiony produkt. Kwota zaliczki ustalana jest indywidualnie w zależności od wartości zamówionego produktu. Wpłat należy dokonywać na numer konta, który podany jest na stronie sklepu (Dział - "Wysyłka").

Jeżeli Klient anuluje zamówienie, nim zdążyliśmy złożyć zamówienie u producenta, a już zapłacił zaliczkę, pieniądze zostaną zwrócone na jego konto. Po złożeniu przez nas zamówienia u producenta, nie ma możliwości anulowania transakcji.

KOSZTY I SPOSOBY DOSTAWY

 

Koszt dostawy jest identyczny z tym, jaki pobierany jest przy zwykłych zamówieniach:


Przesyłka polecona priorytetowa (przedpłata na konto) - 10 zł
Przesyłka pobraniowa priorytetowa (płatność przy odbiorze) - 19 zł

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ


Czas realizacji ustalany jest indywidualnie.

 
SPOSOBY ZAMAWIANIA

Zamówienia można składać drogą mailową na adres: darkcameo@gmail.com, podając nam zdjęcie lub link do produktu, a także jego rozmiar i inne jego cechy.

 

ZWROTY I WYMIANY

W przypadku zamówień indywidualnych nie ma możliwości zwrotu lub wymiany towaru. Każdy produkt przed wysłaniem zostaje sprawdzony, więc Klientowi zostanie wysłany artykuł nowy i nieposiadający żadnych wad. W przypadku wadliwości danego produktu, Klient zostanie o tym powiadomiony. Jego zamówienie zostanie anulowane, a pieniądze zostaną zwrócone na jego konto.

W innych przypadkach nie ma możliwości zwrotu produktu ponieważ towar zostaje sprowadzony na życzenie Klienta z zagranicy, który normalnie nie znalazłby się w asortymencie sklepu. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r. "O prawach konsumenta" 14-dniowe prawo zwrotu towaru zakupionego na odległość nie ma zastosowania w przypadku towarów nieprefabrykowanych, wyprodukowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Z
a takie uważa się towary sprowadzone lub wykonane

na zamówienie.

Z tego też powodu prosimy o rozsądne i przemyślane decyzje dotyczące zakupów.

 

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt mailowy:

darkcameo@gmail.com

 

 


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

(pusty)

Producenci